Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
 1. Nefes Nefese

  Nefes Nefese

  1 Sezon  -   6 Bölüm

  Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlindeki evinden Suriyeye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır.Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacanın (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakyaya, baba evine döneceği gündür.Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriyeye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf ve Rüyanın yolları Suriye sınırında çakışır.Rüya karşıya geçebilmek için Boranla (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir. Yusufun tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. Boran Yusufun babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüyayı rehin alır. İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Berlinde çok sevilen bir lokantacı olan Rüyanın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      325

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram , Nefes Nefese , Yerli Diziler
  •  Orjinal Adı: Nefes Nefese
  •  İlk Yayın Tarihi: 01.08.2018
  •  Bölüm Süresi: 120 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: Star TV
Background
 1. Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlindeki evinden Suriyeye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır.Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacanın (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakyaya, baba evine döneceği gündür.Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriyeye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf ve Rüyanın yolları Suriye sınırında çakışır.Rüya karşıya geçebilmek için Boranla (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir. Yusufun tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. Boran Yusufun babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüyayı rehin alır. İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Berlinde çok sevilen bir lokantacı olan Rüyanın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Kralvideoizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.